ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 7563595
nr 756 3595
Karta
Sverige, Norge & Danmark, Johannes Janssonius, 1700-tal, motivets mått: 49 x 55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:39:42
700 kr
1.200 kr
850 kr